[ Kurumsal Mail ]    [ Tekilsis ]    [ Tekirdağ'ı Seviyorum ]    [ ATATÜRK Araştırma Merkezi ]
PROTOKOL LİSTESİ Excel Formatında İndir   
Protokol Listesi 14.10.2014 Tarihinde Güncellenmiştir.
İlimiz Protokol Listesi, 05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin (1) Sayılı Listesi Olan, "Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası" esas alınarak düzenlenmiştir.
İlimizin protokol listesinde bulunan kurum/kuruluşların temsilcilerinin değişimi halinde; yeni temsilcinin bilgileri, ilgili kurum/kuruluşlar tarafından Valiliğimizin Protokol Şube Müdürlüğüne resmi yazı ile bildirilmesi gerekmektedir.
No Sıra No Adı Soyadı Ünvanı
1 1  Ali YERLİKAYA  Vali
2 -  Özlem YEMİŞÇİ  T.B.M.M.Üyesi
3 -  Ziyaeddin AKBULUT  T.B.M.M.Üyesi
4 -  Faik ÖZTRAK  T.B.M.M.Üyesi
5 -  Candan YÜCEER  T.B.M.M.Üyesi
6 -  Emre KÖPRÜLÜ  T.B.M.M.Üyesi
7 -  Bülent BELEN  T.B.M.M.Üyesi
8 2  Tuğgeneral Halil ERKEK  Garnizon Komutanı
9 3  Kadir ALBAYRAK  Büyükşehir Belediye Başkanı
10 4  Fevzi BÜYÜKTÜMTÜRK  Cumhuriyet Başsavcısı
11 -    Adalet Komisyonu Başkanı
12 -    İdare Mahkemesi Başkanı
13 -  Ayhan DERİN  Vergi Mahkemesi Başkanı
14 -  Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK  Namık Kemal Üniversitesi Rektörü
15 -  Av.Huriye ALTAY EROL  Baro Başkanı
16 5  Dağıstan KILIÇASLAN  Vali Yardımcısı
17 -  Mustafa IŞIK  Vali Yardımcısı
18 -  Ahmet BÜYÜKÇELİK  Vali Yardımcısı
19 -  Tayyar ŞAŞMAZ  Vali Yardımcısı
20 -  Mahmut YILDIRIM  Vali Yardımcısı
21 -  Aydın TETİKOĞLU  Vali Yardımcısı
22 -  Mustafa YEL  Vali Yardımcısı - YİKOB Başkanı
23 -  Kamil KICIROĞLU  Süleymanpaşa Kaymakamı
24 -  Metin KUBİLAY  Çerkezköy Kaymakamı
25 -  Levent KILIÇ  Çorlu Kaymakamı
26 -  Fatih KIZILTOPRAK  Ergene Kaymakamı
27 -  Tamer ORHAN  Hayrabolu Kaymakamı
28 -  Mehmet Ali GÜRBÜZ  Kapaklı Kaymakamı
29 -  Mahmut HALAL  Malkara Kaymakamı
30 -  Adil KARATAŞ  Marmaraereğlisi Kaymakamı
31 -  Mahmut HERSANLIOĞLU  Muratlı Kaymakamı
32 -  Hüseyin ÖNER  Saray Kaymakamı
33 -  Zekeriya GÜNEY  Şarköy Kaymakamı
34 -  J.Alb.Hakan SARAÇ  İl Jandarma Komutanı
35 -  Halil Turan EROL  İl Emniyet Müdürü
36 -  Ekrem EŞKİNAT  Süleymanpaşa Belediye Başkanı
37 -  Vahap AKAY  Çerkezköy Belediye Başkanı
38 -  Ünal BAYSAN  Çorlu Belediye Başkanı
39 -  Rasim YÜKSEL  Ergene Belediye Başkanı
40 -  Fehmi ALTAYOĞLU  Hayrabolu Belediye Başkanı
41 -  İrfan MANDALI  Kapaklı Belediye Başkanı
42 -  Ulaş YURDAKUL  Malkara Belediye Başkanı
43 -  İbrahim UYAN  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı
44 -  Nebi TEPE  Muratlı Belediye Başkanı
45 -  Nazmi ÇOBAN  Saray Belediye Başkanı
46 -  Süleyman ALTINOK  Şarköy Belediye Başkanı
47 6  REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ ve YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
48 -  Prof.Dr. M.İhsan SOYSAL  Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı
49 -  Prof.Dr.Şefik KURULTAY  Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı
50 -  Prof.Dr.Oğuz Aslan ÖZEN  Tıp Fakültesi Dekanı
51 -  Prof.Dr. Hasan BOYNUKARA  Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı
52 -  Prof.Dr.Ensar NİŞANCI  İkt.İdari Bilimler Fakültesi Dekanı
53 -  Prof.Dr. Şefik KURULTAY  Veteriner Fakültesi Dekanı
54 -  Prof.Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU  Ziraat Fakültesi Dekanı
55 -  Prof.Dr. Aslı KORKUT  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı
56 -  Prof.Dr. Fatih KONUKÇU  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü
57 -  Prof.Dr. Ahmet KUBAŞ  Sosyal Bilimleri Enstitüsü Müdürü
58 -  Prof.Dr.Bozkurt GÜLEK  Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü
59 -  Prof.Dr.Ahmet GÜREL  NKÜ Sağlık Yüksek Okulu Müdürü
60 -  Prof.Dr. Rasim YILMAZ  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdürü
61 -  Prof.Dr.Aysun ÜNAL  Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu Müdürü
62 -  Prof.Dr. Selçuk ALBUT  Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü
63 -  Doç.Dr. İsmail YILMAZ  Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü
64 -  Yrd.Doç.Dr. E.Recep ERBAY  Sosyal Bilimleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü
65 7  GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
66  Prof.Dr.Halim ORTA  TESKİ Genel Müdürü
67  Olcay GÖKKURT  GAZDAŞ Tekirdağ İşletme Müdürü
68 8  VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
69 -  Per.Kd.Alb.Akbulut KAYA  Tekirdağ Askeralma Bölge Başkanı
70 -  Topçu Kur. Alb. Osman KARDAL  Tugay Komutan Yardımcısı
71 -  Kurmay Yarb.Kadir DEMİRCİÇEŞMESİ  Kurmay Başkanı
72 -  Piy.Yarb.Şükrü ŞENDURAN  Merkez Komutanı
73 -  Per.Yarb. Yılmaz KARACABEY  Ordu Evi Müdürü
74 9  HAKİMLER,SAVCILAR VE NOTER ODASI BAŞKANI
75 -  Naci ERGİN  1.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
76 -    2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
77 -  Kenan ELİBOLCA  Hakim
78 -  Naim ATAN  Hakim
79 -  Utku ERCAN  Hakim
80 -  Ali İhsan KIVRAK  Hakim
81 -  Tülay ŞAFAK  Hakim
82 -  Ali GÜNDAL  Hakim
83 -  Aynur MERTOĞLU ERDAL  Hakim
84 -  Sevim ÇAKICI  Hakim
85 -  Ayşe Öznur YİĞİTER  Hakim
86 -  Turhan BALKAN  Hakim
87 -  Mücahit GÖKER  Hakim
88 -  Nuran TORLAK  Hakim
89 -  Haydar ÇINAR  Hakim
90 -  Bahadır AKGÜR  Hakim
91 -  Neşet KOCAMAN  Hakim
92 -  Erdem ODABAŞIOĞLU  Hakim
93 -  İsmail Mehmet ALPAY  Hakim
94 -  Eyüp TAŞAR  Hakim
95 -  Özgür ÖZGÜN  Hakim
96 -  Mücahit GÖKER  Hakim
97 -  Halil AYDIN  Hakim
98 -  Utku COŞKUN  İdare Mahkemesi Üyesi
99 -  Ercan OBUT  İdare Mahkemesi Üyesi
100 -  Abdurrahim AY  İdare Mahkemesi Üyesi
101 -  Mehmet Şenol BENLİ  İdare Mahkemesi Üyesi
102 -  Feyyaz KETENOĞLU  İdare Mahkemesi Üyesi
103 -  Yaşar ERDEM  Vergi Mahkemesi Üyesi
104 -  Hasan ERDEM  Vergi Mahkemesi Üyesi
105 -  Cenk TÜRKDOĞAN  Vergi Mahkemesi Üyesi
106 -  Davut TAŞGIT  Vergi Mahkemesi Üyesi
107 -  Mehmet ALÇAY  Vergi Mahkemesi Üyesi
108 -  Aydın TORLAK  Cumhuriyet Başsavcı V.
109 -  Yavuz BAYRAM  Cumhuriyet Savcısı
110 -  Muammer ÖZCAN  Cumhuriyet Savcısı
111 -  Ahmet YAVUZ  Cumhuriyet Savcısı
112 -  Hasan ÇAKICI  Cumhuriyet Savcısı
113 -  Murat ÇANCI  Cumhuriyet Savcısı
114 -  Sefa ERTUNÇ  Cumhuriyet Savcısı
115 -  Ulvi KARDEŞ  Cumhuriyet Savcısı
116 -  Lütfullah Sami ÖZCAN  Cumhuriyet Savcısı
117 -  Mustafa İhsan DURSUN  Cumhuriyet Savcısı
118 -  İbrahim KESKİN  Cumhuriyet Savcısı
119 -  Nedim ÖZKAN  Cumhuriyet Savcısı
120 -  Nihat DÖNMEZ  Cumhuriyet Savcısı
121 -  Adnan DEMİRCİ  Cumhuriyet Savcısı
122 -  Hüseyin MISIRLI  Cumhuriyet Savcısı
123 -  İsmail Alperen KOÇ  Cumhuriyet Savcısı
124 -  Deniz AYDIN  Noter İl Temsilcisi (3.Noter)
125 10  İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN (ALFABETİK SIRAYA GÖRE) İL BAŞKANLARI
126  İKTİDAR PARTİSİ İL BAŞKANI
127 -  Ahmet AKÇAY  Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı
128  ANA MUHALEFET PARTİSİ İL BAŞKANI
129 -  Şeref ÇETİN  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan
130  T.B.M.M. DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
131 -  Hüsnü ACAR  Barış ve Demokrasi Partisi İl Başkanı
132 -  Enez KAPLAN  Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı
133 11  DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ ve YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
134 -  Prof.Dr. Hasan ERDOĞAN  Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
135 -  Doç.Dr.Erdoğan GÜLTEKİN  Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
136 -  Prof.Dr. İsmet BAŞER  Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı
137 -  Doç.Dr.Murat TAŞAN  Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı
138 -  Doç.Dr. Murat ATEŞ  Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
139 -  Yrd.Doç.Dr.Tevfik SÜTÇÜ  Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
140 -  Yrd.Doç. Dr. Ertuğrul Üstün GEYİK  İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
141 -  Doç.Dr. Murat ÖZYAVUZ  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı
142 -  Doç.Dr. Elif Ebru ŞİŞMAN  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı
143  FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
144 -  Doç.Dr.Can Burak ŞİŞMAN  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
145 -  Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
146  SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
147 -  Yrd.Doç.Dr.Seda Ş.GÜNGÖR  Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı
148 -  Yrd.Doç.Dr. İrfan ATALAY  Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı
149  SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
150  Yrd. Doç.Dr. Birol TOPÇU  Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
151 -  Yrd.Doç.Dr. Mustafa Necati MUZ  Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
152  NKÜ SAĞLIK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
153 -  Yrd.Doç.Dr. Tülin YILDIZ  Sağlık Yüksek Okul Müdür Yardımcısı
154  TEKNİK BİLİMLER MYO MÜDÜR YARDIMCILARI
155 -  Öğr.Gör. Cevdet ARITAŞI  Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
156 -  Öğr.Gör. Harun EKER  Teknik Bilimler Meslek Yüksek OkuluMüdür Yardımcısı
157  SOSYAL BİLİMLER MYO MÜDÜR YARDIMCILARI
158 -  Öğr.Gör.Nalan ATEŞ  Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
159 -  Yrd.Doç.Dr. Celal DEMİRKOL  Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
160  YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
161 -  Okt. Seçkin CAN  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
162 -  Okt. Aslı ERBAY  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
163  SAĞLIK HİZMETLERİ YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
164 -  Öğr.Gör. Filiz DİLEK  Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
165 12  RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE ve İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN ve MÜDÜRLERİ,İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
166 -  Recep EROL  İl Afet ve Acil Durum Müdürü
167 -  Zeki GÜMÜŞ  Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü
168 -  Mahmut GÜRLEN  İl Müftüsü
169 -  Murat OSMANOĞLU  Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü
170 -  Mahmut ŞAHİN  Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
171  ADALET BAKANLIĞI
172 -  Salih UYSAL  1 Nolu F Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü
173 -  Necati UYANIK  2 Nolu F Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü
174 -  Abdurrahman ÇOBAN  1 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürü
175 -  Murat DEMİR  2 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürü
176 -  Sıttık Sami KOÇAK  Açık Cezaevi Müdürü
177  AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
178 -  Hasan YILMAZ  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü
179 -  Hülya YUNAK  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
180  AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
181  BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
182 -  Fahrettin AKÇAL  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü
183 -  Tolga ERKAN  KOSGEB Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü
184  ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
185 -  Yasin TEKİN  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür V.
186 -  Mahmut KOTAN  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü
187  ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
188 -  Ömer ALBAYRAK  Çevre ve Şehircilik İl Müdür V.
189 -  İlker Harun ENDOĞRU  Kadastro İl Müdürü
190  DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
191  EKONOMİ BAKANLIĞI
192  ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
193 -  Hikmet SEZER  TREDAŞ Genel Müdürü
194 -  Turan AVCI  TREDAŞ İl Müessese Müdürü
195  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
196 -  H. Kadir KARDAŞ  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V.
197 -  Mehmet YILMAZ  Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü
198  GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
199 -  Zekeriya SARIKOCA  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü
200 -  Mehmet SAĞLAM  Bağcılık Araştırma İstasyonu İl Müdürü
201 -  İbrahim Halil BAKIR  Tekirdağ Gıda Kontrol Laboratuvar İl Müdürü
202 -  Tayfun UZUN  Tekirdağ Limanı Veteriner Sınır Kontrol Noktası İl Müdürü
203 -  Rıfat AKTÜRK  Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü
204 -  Yaşar FİDANCI  Toprak Mahsulleri Ofisi İl Müdürü
205  GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
206 -  Muharrem MURAT  Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
207 -  Enver TEPE  İl Ticaret Müdür V.
208  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
209 -  Mustafa Habip UYGAR  Özel Kalem Müdürü
210 -  Aysel ERKMEN  İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V.
211 -  Şevki ÜLKER  İl Dernekler Müdürü
212 -  Mahmut ÇELİK  İl Göç İdaresi Müdür V.
213 -  Selami EVLİ  İl İdare Kurulu Müdürü
214 -  Nasip ERGÜN  İl Mahalli İdareler Müdürü
215 -  Ali Levent SAYGI  İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü
216 -  Mahmut ÇELİK  İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü
217 -  Varol ÇÖMEZ  İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü
218 -  Serpil ERCİN  İl Yazı İşleri Müdürü
219 -  Serpil SARİ  Bilgi İşlem Şube Müdürü
220 -  Melek AYGÜN  Hukuk İşleri Şube Müdürü
221 -  Ertan SAVAŞ  Protokol Şube Müdür V.
222 -  Aysel ERKMEN  İdari Hizmetler Şube Müdürü
223  KALKINMA BAKANLIĞI
224  KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
225 -    İl Kültür ve Turizm Müdürü
226  MALİYE BAKANLIĞI
227 -  Cahit Hamdi YAĞCI  İl Defterdar V.
228 -  Abdulkayyum KARAYEL  Vergi Dairesi Başkanı
229  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
230 -  Halis İŞLER  İl Milli Eğitim Müdürü
231  MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
232 -  Per. Yarb.İlker ACAR  Askerlik Şubesi Başkan V.
233  ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
234 -  Gökay İNAL  Orman ve Su İşleri Şube Müdürü
235 -  Salih GÜDER  İl Meteoroloji Müdürü
236 -  Serkan ZEYBEK  DSİ 113. Şube Müdür V.
237 -  Mehmet UZUN  Orman İşletme Müdürü
238  SAĞLIK BAKANLIĞI
239 -  Yavuz AKBULUT  İl Sağlık Müdürü
240 -  Dr. Bayram ZENGİN  İl Halk Sağlığı Müdürü
241 -  Mustafa DÖNMEZ  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter V.
242  ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK ve HABERLEŞME BAKANLIĞI
243 -  Murat GÜL  Liman Başkanı
244 -  Cafer ERSOY  PTT Başmüdürü
245 -  Ahmet HAYAL  Karayolları 18.Şube Şefi
246 -  Cavit SINAR  TCDD Tekirdağ Gar Şefi
247 -  Taha DURMAZ  Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Tekirdağ İl Müdürü
248 -  Dilek ÇETİNTAŞ  Türk Telekom Baş Müdürü
249  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
250 -  İsmail YAPICIER  Eğitim Denetmenleri Başkanı
251 -  Ahmet COŞAN  Tekirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü
252 -  Mehmet GÜLEN  Marmara Ortaokulu Müdürü
253 -  Ömer ÇOKSEZEN  Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu Müdürü
254 -  Nuray ÇİZO  Süleymanpaşa Anaokulu Müdürü
255 13  KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT ve TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
256 -  Aytaç AKBAŞ  Halkbank Tekirdağ Şube Müdürü
257 -  İlker AYDIN  Vakıfbank Tekirdağ Şube Müdürü
258 -  Dursun BALKU  Ziraat Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
259 14  T.B.M.M.'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
260 -  Ekrem ŞEN  Alternatif Parti İl Başkanı
261 -  Ahmet ŞENİZ  Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı
262 -  Turan DEMİRCAN  Büyük Birlik Partisi İl Başkanı
263 -  Nevzat TEKER  Demokrat Parti İl Başkanı
264 -  Hüseyin Kenan ÇİL  Demokratik Sol Parti İl Başkanı
265 -  Tuncay SAĞIROĞLU  Emek Partisi İl Başkanı
266 -  Kadir TAŞKIRAN  Genç Parti İl Başkanı
267 -  Ayşegül ÜNLÜYİĞİT  Hak ve Adalet Partisi İl Başkanı
268 -  Hakan DEMİRKILIÇ  Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı
269 -  Ayten VURGUN  Halkın Kurtuluş Partisi İl Başkanı
270 -  Ercan AŞER  Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı
271 -  Ömer GÜVEN  Halkların Demokratik Partisi İl Başkanı
272 -  Zafer ŞEN  İşçi Partisi İl Başkanı
273 -  Osman BAYIN  Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Başkanı
274 -  Mehmet KAYMAK  Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Başkanı
275 -  Fethi PEHLİVAN  Saadet Partisi İl Başkanı
276 -  Saim ÖZVARDAR  Sosyal Demokrat Parti İl Başkanı
277 -  Mehmet BAYIRLI  Türkiye Kominist Partisi İl Başkanı
278 -  Zafer TABU  Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi İl Başkanı
279 -  Ali YURT  Yurt Partisi İl Başkanı
280 15  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
281 -  Münür KARAEVLİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
282 -  Gülferah GÜRAL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
283 -  Mustafa ÖZDEMİR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
284 -  Ali Rıza ETİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
285 -  Çiğdem KONCAGÜL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
286 -  Kamil GÜNAY  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
287 -  Nedim YILANCI  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
288 -  İmdat ÖZGÖR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
289 -  Funda SERFİÇE  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
290 -  Ensar SİVRİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
291 -  Ömer KILINÇ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
292 -  Remzi GARİP  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
293 -  Erdoğan DEMİRCİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
294 -  Ahmet SARIKURT  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
295 -  Cihan GAYGUSUZOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
296 -  Ömer CEBE  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
297 -  Serkan ERCİLİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
298 -  İbrahim YERLİOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
299 -  Nuh NUHOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
300 -  Yüksel BAYDARLI  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
301 -  Ali BAKIR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
302 -  Hasan ERGÜN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
303 -  Selçuk GÜNDOĞAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
304 -  Oğuz ÇAKMAK  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
305 -  Fatih ERTEM  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
306 -  Bülent CAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
307 -  Sami İKİZLER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
308 -  Bülent ERES  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
309 -  Halil İbrahim ERKAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
310 -  Mustafa ÇETİN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
311 -  Akın YILMAZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
312 -  Cem ÖZKAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
313 -  Volkan SOĞANCILAR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
314 -  Hüseyin Vasfi GÜNER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
315 -  Orkun Ekrem YILMAZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
316 -  Şinası KOLTUK  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
317 -  Mustafa KARAÇAY  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
318 -  Doğan ÖZMAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
319 -  Ersin ÇOLPAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
320 -  Salih DÖNMEZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
321 -  Varol TÜREL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
322 -  İsa KUNT  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
323 -  Nazmi DUYGU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
324 -  Ergun ER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
325 -  Mümin BULUŞ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
326 -  Vahit ARSLAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
327 -  Nafiz Selçuk GÜVENİLİR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
328 -  Hüseyin AKKOÇ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
329 -  Mustafa ÇETİN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
330 16  MESLEKİ KURULUŞLAR İLE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ
331  MESLEKİ KURULUŞLAR
332 -  Nihat BAYRAKTAR  Tekirdağ Deniz Ticaret Odası İl Temsilcisi
333 -  Tolga KUTAL  Tekirdağ Diş Hekimleri Odası Başkanı
334 -  Ufuk ERSÖZ  Tekirdağ Eczacı Odası Başkanı
335 -  Sami KAYIN  Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı
336 -  Osman TAŞSETEN  İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şube Başkanı
337 -  Sevim AVCI YENER  Jeofizik Mühendisleri Odası Tekirdağ İl Temsilcisi
338 -  Necmeddin ESKİN  Jeoloji Mühendisleri Odası Tekirdağ İl Temsilcisi
339 -  Harun BOLAT  Tekirdağ Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı
340 -  Dr. Yücel AYAZ  Tekirdağ Tabip Odası Başkanı
341 -  Osman SARI  Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
342 -  Cengiz GÜNAY  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
343 -  Cemal POLAT  Ziraat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şubesi Başkanı
344 -  İmdat SAYGI  Tekirdağ Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı
345  BASIN KURULUŞLARI
346 -  Naci AKYAZI  Trakya Gazeteciler Birliği Dernek Başkanı
347 -  Muhterem ERKUL  Anadolu Ajansı Temsilcisi
348 -  Murat CANDAN  İhlas Haber Ajansı Temsilcisi
349 -  Ruhan YALÇIN  Doğan Haber Ajansı Temsilcisi
350 -  Recep YEŞİL  Cihan Haber Ajansı Temsilcisi
351 -  Abdullah YALÇIN  Sabah Gazetesi Tekirdağ Temsilcisi
352 -  Yakup GÜLER  TRT Tekirdağ Temsilcisi
353 -  Mustafa ERKAYA  Yeni Şafak Gazetesi Temsilcisi
354 -  Ayten ÇELEBİ  Yeni İnan Gazetesi Temsilcisi
355 -  Tayfun ÇEBİ  Şafak Gazetesi Temsilcisi
356 -  Naci AKYAZI  Trakya Gazetesi Temsilcisi
357 -  Cenap KÜRÜMOĞLU  Habertrak Gazetesi Temsilcisi
358 -  Meral AKYAZI  Avrupa Gazetesi Temsilcisi
359 -  Yaşar İŞKAR  Trakya Demokrat GazetesiTemsilcisi
360 -  Şerif BAYSALAN  Batı Yakası Temsilcisi
361 -  Bedia İLERLER  0 282 Tekirdağ Gazetesi Temsilcisi
362 -  Pervin IŞIKSAL  Olay Aktif Gazetesi Temsilcisi
363 -  Özkan DİKMEN  Tekirdağ Pusula Gazetesi Temsilcisi
364 -  Tayfun BİLMEÇ  Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi Temsilcisi
365 -  Mehmet ŞEN  Kent Haber Temsilcisi
366 -  Fatih ERGE  59 Haber Tekirdağ Gazetesi Temsilcisi
367 -  Şima UZALTAN  Sağduyu Gazetesi Temsilcisi
368 -  Alper ATAKAN  İleri Gazetesi Temsilcisi
369 -  Hasan GEZER  Trakya Türk TV Temsilcisi
370 -  Nurgül ARDALI  Kanal 59 TV Temsilcisi
371 -  Timuçin ÇINAR  Radyo 59 Temsilcisi
372 -  Nilüfer SOBACIOĞLU  Armoni FM Temsilcisi
373 17  ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
374 -  Abdurrahman BIÇAKÇI  Akbank Tekirdağ Şube Müdürü
375 -  Özkan SAĞ  Bank Asya Tekirdağ Şube Müdürü
376 -  Ayhan DİNÇER  Deniz Bank Tekirdağ Şube Müdürü
377 -  Mehtap AKTAN  Finansbank Tekirdağ Şube Müdürü
378 -  Begümcan SEVİM  Garanti Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
379 -  Serkan BAYAR  HSBC Bank Tekirdağ Şube Müdürü
380 -  Murat AKYOL  Türkiye İş Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
381 -  Mehmet Hakan SEZER  Türk Ekonomi Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
382 -  Özcan ARICAN  Türkiye Finans Katılım Bankası Tekirdağ ŞubeMüdürü
383 -  Cahide AKGÜL  Yapı ve Kredi Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
384 -  Mustafa ÖZKAN  ING Bank Tekirdağ Şubesi Müdürü
385 -  Özgür ESKİ  Şekerbank Tekirdağ Şube Müdürü
386 -  Serdar UMAR  Kuveyt Türk Katılım Bankası Tekirdağ ŞubeMüdürü
387 18  KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
388 -  Hamiyet ÇİZEN  Türkiye Kızılay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
389 -  Şener ÇELİKAYAR  Türkiye Yeşilay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
390 -  Ahmet SEVİL  Türk Hava Kurumu Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
391 -  Neslihan GÜRCANLAR  Türkiye Yardım Sevenler Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
392 -  Nural ÜLKER  Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı
393 -  Hasan ERGE  Türk Ocağı Tekirdağ Şube Başkanı
394 -  Rasih ÖZTÜRK  Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
395 -  Emine GÜVENCİN  Türkiye Sakatlar Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
396 -  Şahser MET  Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
397 -  Şükriye TAŞSETEN  Türk Anneler Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
398 -  Veli DURMAZ  Türkiye Emekli Subaylar Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
399 -  İbrahim KEŞAN  Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
400 -  Reyhan ÖZER  Tekirdağ Verem Savaş Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
401 -  Mehmet ÇEVİK  Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti Tekirdağ Şubesi Başkanı
402 -  Fatih ERGE  Kırım Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
403 -  Servet GÜRKAN  Atatürkçü Düşünce Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
404 -  Gömeç GÖÇMEN  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
405 -  Bayram MERAL  İlim Yayma Cemiyeti Tekirdağ Şube Başkanı
406 -  Mehmet ÖMEROĞLU  Tekirdağ Arama ve Kurtarma Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
407 -  Murat KILIÇ  AKUT Arama ve Kurtarma Derneği Tekirdağ İl Temsilcisi
408 -  Harun TAŞTEKİN  Beşir Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
409  SENDİKA TEMSİLCİLERİ
410 -  Hüseyin EREN  BİRLEŞİK KAMU- İŞ İl Temsilcisi
411 -  Rafi AY  HAK-İŞ İl Temsilcisi
412 -  Muzaffer DOĞAN  KAMU-SEN İl Temsilcisi
413 -  Ferruh TOPUZ  MEMUR-SEN İl Temsilcisi
414 -  Faruk KAPU  TİSK İl Temsilcisi
Copyright © 2006 - 2013    Tekirdağ Valiliği    Tüm Hakları Saklıdır