[ Kurumsal Mail ]    [ Tekilsis ]    [ Tekirdağ'ı Seviyorum ]    [ ATATÜRK Araştırma Merkezi ]
PROTOKOL LİSTESİ Excel Formatında İndir   
Protokol Listesi 15.08.2014 Tarihinde Güncellenmiştir.
İlimiz Protokol Listesi, 05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin (1) Sayılı Listesi Olan, "Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası" esas alınarak düzenlenmiştir.
İlimizin protokol listesinde bulunan kurum/kuruluşların temsilcilerinin değişimi halinde; yeni temsilcinin bilgileri, ilgili kurum/kuruluşlar tarafından Valiliğimizin Protokol Şube Müdürlüğüne resmi yazı ile bildirilmesi gerekmektedir.
No Sıra No Adı Soyadı Ünvanı
1 1  Ali YERLİKAYA  Vali
2 -  Özlem YEMİŞÇİ  T.B.M.M.Üyesi
3 -  Ziyaeddin AKBULUT  T.B.M.M.Üyesi
4 -  Faik ÖZTRAK  T.B.M.M.Üyesi
5 -  Candan YÜCEER  T.B.M.M.Üyesi
6 -  Emre KÖPRÜLÜ  T.B.M.M.Üyesi
7 -  Bülent BELEN  T.B.M.M.Üyesi
8 2  Tuğgeneral Halil ERKEK  Garnizon Komutanı
9 3  Kadir ALBAYRAK  Büyükşehir Belediye Başkanı
10 4  Fevzi BÜYÜKTÜMTÜRK  Cumhuriyet Başsavcısı
11 -  Akif KÖYLÜ  Adalet Komisyonu Başkanı
12 -  Sinan ZENGİN  İdare Mahkemesi Başkanı
13 -  Ayhan DERİN  Vergi Mahkemesi Başkanı
14 -  Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK  Namık Kemal Üniversitesi Rektörü
15 -  Av.Nevzat TEKER  Baro Başkanı
16 5  Dağıstan KILIÇASLAN  Vali Yardımcısı
17 -  Mustafa IŞIK  Vali Yardımcısı
18 -  Ahmet BÜYÜKÇELİK  Vali Yardımcısı
19 -  Bekir Sıtkı KOCAKUNDAKÇI  Vali Yardımcısı
20 -  Mahmut YILDIRIM  Vali Yardımcısı
21 -  Aydın TETİKOĞLU  Vali Yardımcısı
22 -  Mustafa YEL  Vali Yardımcısı - YİKOB Başkanı
23 -  Mustafa MASATLI  Vali Yardımcısı
24 -  Kamil KICIROĞLU  Süleymanpaşa Kaymakamı
25 -  Metin KUBİLAY  Çerkezköy Kaymakamı
26 -  Hulusi DOĞAN  Çorlu Kaymakamı
27 -  Fatih KIZILTOPRAK  Ergene Kaymakamı
28 -  Tamer ORHAN  Hayrabolu Kaymakamı
29 -  Aslı AYNAOĞLU KUZULU  Kapaklı Kaymakamı
30 -  Mahmut HALAL  Malkara Kaymakamı
31 -  Adil KARATAŞ  Marmaraereğlisi Kaymakamı
32 -  Mahmut HERSANLIOĞLU  Muratlı Kaymakamı
33 -  Hüseyin ÖNER  Saray Kaymakamı
34 -  Zekeriya GÜNEY  Şarköy Kaymakamı
35 -  J.Alb.Hakan SARAÇ  İl Jandarma Komutanı
36 -  Halil Turan EROL  İl Emniyet Müdürü
37 -  Ekrem EŞKİNAT  Süleymanpaşa Belediye Başkanı
38 -  Vahap AKAY  Çerkezköy Belediye Başkanı
39 -  Ünal BAYSAN  Çorlu Belediye Başkanı
40 -  Rasim YÜKSEL  Ergene Belediye Başkanı
41 -  Fehmi ALTAYOĞLU  Hayrabolu Belediye Başkanı
42 -  İrfan MANDALI  Kapaklı Belediye Başkanı
43 -  Ulaş YURDAKUL  Malkara Belediye Başkanı
44 -  İbrahim UYAN  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı
45 -  Nebi TEPE  Muratlı Belediye Başkanı
46 -  Nazmi ÇOBAN  Saray Belediye Başkanı
47 -  Süleyman ALTINOK  Şarköy Belediye Başkanı
48 6  REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ ve YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
49 -  Prof.Dr. M.İhsan SOYSAL  Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı
50 -  Prof.Dr.Şefik KURULTAY  Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı
51 -  Prof.Dr.Oğuz Aslan ÖZEN  Tıp Fakültesi Dekanı
52 -  Prof.Dr. Hasan BOYNUKARA  Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı
53 -  Prof.Dr.Ensar NİŞANCI  İkt.İdari Bilimler Fakültesi Dekanı
54 -  Prof.Dr. Şefik KURULTAY  Veteriner Fakültesi Dekanı
55 -  Prof.Dr. Ahmet İSTANBULLUOĞLU  Ziraat Fakültesi Dekanı
56 -  Prof.Dr. Aslı KORKUT  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı
57 -  Prof.Dr. Fatih KONUKÇU  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü
58 -  Prof.Dr. Ahmet KUBAŞ  Sosyal Bilimleri Enstitüsü Müdürü
59 -  Doç.Dr.Bozkurt GÜLEK  Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü
60 -  Prof.Dr.Ahmet GÜREL  NKÜ Sağlık Yüksek Okulu Müdürü
61 -  Prof.Dr. Rasim YILMAZ  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdürü
62 -  Prof.Dr.Aysun ÜNAL  Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu Müdürü
63 -  Prof.Dr. Selçuk ALBUT  Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü
64 -  Doç.Dr. İsmail YILMAZ  Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü
65 -  Yrd.Doç.Dr. E.Recep ERBAY  Sosyal Bilimleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü
66 7  GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
67 8  VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
68 -  Per.Kd.Alb.Akbulut KAYA  Tekirdağ Askeralma Bölge Başkanı
69 -  Topçu Kur. Alb. Osman KARDAL  Tugay Komutan Yardımcısı
70 -  Kurmay Yarb.Kadir DEMİRCİÇEŞMESİ  Kurmay Başkanı
71 -  Piy.Yarb.Şükrü ŞENDURAN  Merkez Komutanı
72 -  Per.Yarb. Yılmaz KARACABEY  Ordu Evi Müdürü
73 9  HAKİMLER,SAVCILAR VE NOTER ODASI BAŞKANI
74 -  Naci ERGİN  1.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
75 -  Akif KÖYLÜ  2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
76 -  Kenan ELİBOLCA  Hakim
77 -  Naim ATAN  Hakim
78 -  Utku ERCAN  Hakim
79 -  Ali İhsan KIVRAK  Hakim
80 -  Tülay ŞAFAK  Hakim
81 -  Ali GÜNDAL  Hakim
82 -  Aynur MERTOĞLU ERDAL  Hakim
83 -  Sevim ÇAKICI  Hakim
84 -  Ayşe Öznur YİĞİTER  Hakim
85 -  Turhan BALKAN  Hakim
86 -  Mücahit GÖKER  Hakim
87 -  Nuran TORLAK  Hakim
88 -  Haydar ÇINAR  Hakim
89 -  Bahadır AKGÜR  Hakim
90 -  Neşet KOCAMAN  Hakim
91 -  Erdem ODABAŞIOĞLU  Hakim
92 -  Nuran TORLAK  Hakim
93 -  Haydar ÇINAR  Hakim
94 -  Bahadır AKGÜR  Hakim
95 -  İsmail Mehmet ALPAY  Hakim
96 -  Eyüp TAŞAR  Hakim
97 -  Özgür ÖZGÜN  Hakim
98 -  Mücahit GÖKER  Hakim
99 -  Halil AYDIN  Hakim
100 -  Utku COŞKUN  İdare Mahkemesi Üyesi
101 -  Ercan OBUT  İdare Mahkemesi Üyesi
102 -  Abdurrahim AY  İdare Mahkemesi Üyesi
103 -  Mehmet Şenol BENLİ  İdare Mahkemesi Üyesi
104 -  Feyyaz KETENOĞLU  İdare Mahkemesi Üyesi
105 -  Yaşar ERDEM  Vergi Mahkemesi Üyesi
106 -  Hasan ERDEM  Vergi Mahkemesi Üyesi
107 -  Cenk TÜRKDOĞAN  Vergi Mahkemesi Üyesi
108 -  Davut TAŞGIT  Vergi Mahkemesi Üyesi
109 -  Mehmet ALÇAY  Vergi Mahkemesi Üyesi
110 -  Aydın TORLAK  Cumhuriyet Başsavcı V.
111 -  Yavuz BAYRAM  Cumhuriyet Savcısı
112 -  Muammer ÖZCAN  Cumhuriyet Savcısı
113 -  Ahmet YAVUZ  Cumhuriyet Savcısı
114 -  Hasan ÇAKICI  Cumhuriyet Savcısı
115 -  Murat ÇANCI  Cumhuriyet Savcısı
116 -  Sefa ERTUNÇ  Cumhuriyet Savcısı
117 -  Ulvi KARDEŞ  Cumhuriyet Savcısı
118 -  Muammer AKKAŞ  Cumhuriyet Savcısı
119 -  Lutfullah Sami ÖZCAN  Cumhuriyet Savcısı
120 -  Mustafa İhsan DURSUN  Cumhuriyet Savcısı
121 -  İbrahim KESKİN  Cumhuriyet Savcısı
122 -  Nedim ÖZKAN  Cumhuriyet Savcısı
123 -  Nihat DÖNMEZ  Cumhuriyet Savcısı
124 -  Adnan DEMİRCİ  Cumhuriyet Savcısı
125 -  Hüseyin MISIRLI  Cumhuriyet Savcısı
126 -  İsmail Alperen KOÇ  Cumhuriyet Savcısı
127 -  Ali ÖZCAN  Noter İl Temsilcisi (3.Noter)
128 10  İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN (ALFABETİK SIRAYA GÖRE) İL BAŞKANLARI
129  İKTİDAR PARTİSİ İL BAŞKANI
130 -  Ahmet AKÇAY  Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı
131  ANA MUHALEFET PARTİSİ İL BAŞKANI
132 -  Recep PALABIYIK  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan
133  T.B.M.M. DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI
134 -  Hüsnü ACAR  Barış ve Demokrasi Partisi İl Başkanı
135 -  Enez KAPLAN  Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı
136 11  DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ ve YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
137 -  Prof.Dr. Hasan ERDOĞAN  Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
138 -  Doç.Dr.Erdoğan GÜLTEKİN  Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
139 -  Prof.Dr. İsmet BAŞER  Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı
140 -  Doç.Dr.Murat TAŞAN  Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı
141 -  Doç.Dr. Murat ATEŞ  Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
142 -  Yrd.Doç.Dr.Tevfik SÜTÇÜ  Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı
143 -  Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Üstün GEYİK  İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı
144 -  Doç. Dr. Murat ÖZYAVUZ  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı
145 -  Doç. Dr. Elif Ebru ŞİŞMAN  Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı
146  FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
147 -  Doç.Dr.Can Burak ŞİŞMAN  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
148 -  Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA  Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
149  SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
150 -  Yrd.Doç.Dr.Seda Ş.GÜNGÖR  Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı
151 -  Yrd.Doç.Dr. İrfan ATALAY  Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı
152  SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YARDIMCILARI
153 -  Yrd. Doç. Dr. Birol TOPÇU  Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
154  NKÜ SAĞLIK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
155 -  Yrd.Doç.Dr. Tülin YILDIZ  Sağlık Yüksek Okul Müdür Yardımcısı
156  TEKNİK BİLİMLER MYO MÜDÜR YARDIMCILARI
157 -  Öğr.Gör. Cevdet ARITAŞI  Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
158 -  Öğr.Gör. Harun EKER  Teknik Bilimler Meslek Yüksek OkuluMüdür Yardımcısı
159  SOSYAL BİLİMLER MYO MÜDÜR YARDIMCILARI
160 -  Yrd.Doç.Dr. Sinan SARISOY  Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
161 -  Yrd.Doç.Dr. Celal DEMİRKOL  Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
162  YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
163 -  Okt. Seçkin CAN  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
164 -  Okt. Aslı ERBAY  Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
165  SAĞLIK HİZMETLERİ YÜKSEK OKULU MÜDÜR YARDIMCILARI
166 -  Öğr. Gör. Filiz DİLEK  Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı
167 12  RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE ve İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN ve MÜDÜRLERİ,İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
168 -  Recep EROL  İl Afet ve Acil Durum Müdürü
169 -  Zeki GÜMÜŞ  Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü
170 -  Mahmut GÜRLEN  İl Müftüsü
171 -  Murat OSMANOĞLU  Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü
172 -  Mahmut ŞAHİN  Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
173  ADALET BAKANLIĞI
174 -  Salih UYSAL  1 Nolu F Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü
175 -  Necati UYANIK  2 Nolu F Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü
176 -  Abdurrahman ÇOBAN  1 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürü
177 -  Murat DEMİR  2 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürü
178 -  Sıttık Sami KOÇAK  Açık Cezaevi Müdürü
179  AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
180 -  Hasan YILMAZ  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü
181 -  Hülya YUNAK  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
182  AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
183  BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
184 -  Fahrettin AKÇAL  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü
185 -  Tolga ERKAN  KOSGEB Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü
186  ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
187 -  Ahmet ÜNLÜ  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür V.
188 -  Fatma Derya ALAN  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü
189  ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
190 -  Ömer ALBAYRAK  Çevre ve Şehircilik İl Müdür V.
191 -  İlker Harun ENDOĞRU  Kadastro İl Müdürü
192 -  Turan GÜLTEN  İl Tapu Müdürü
193  DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
194  EKONOMİ BAKANLIĞI
195  ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
196 -  Hikmet SEZER  TREPAŞ Genel Müdürü
197 -  Turan AVCI  TREPAŞ İl Müessese Müdürü
198  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
199 -  H. Kadir KARDAŞ  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V.
200 -  Mehmet YILMAZ  Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü
201  GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
202 -  Zekeriya SARIKOCA  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü
203 -  Mehmet SAĞLAM  Bağcılık Araştırma İstasyonu İl Müdürü
204 -  İbrahim Halil BAKIR  Tekirdağ Gıda Kontrol Laboratuvar İl Müdürü
205 -  Tayfun UZUN  Tekirdağ Limanı Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü
206 -  Mesut BAYTEKİN  Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü
207 -  Yaşar FİDANCI  Toprak Mahsulleri Ofisi Müdürü
208  GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
209 -  Muharrem MURAT  Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
210 -  Enver TEPE  Ticaret İl Müdür V.
211  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
212 -  Mustafa Habip UYGAR  Özel Kalem Müdürü
213 -  Aysel ERKMEN  İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V.
214 -  Şevki ÜLKER  İl Dernekler Müdürü
215 -  Mahmut ÇELİK  İl Göç İdaresi Müdür V.
216 -  Selami EVLİ  İl İdare Kurulu Müdürü
217 -  Nasip ERGÜN  İl Mahalli İdareler Müdürü
218 -  Ali Levent SAYGI  İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü
219 -  Mahmut ÇELİK  İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü
220 -  Varol ÇÖMEZ  İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü
221 -  Serpil ERCİN  İl Yazı İşleri Müdürü
222 -  Serpil SARİ  Bilgi İşlem Şube Müdürü
223 -  Melek AYGÜN  Hukuk İşleri Şube Müdürü
224 -  Ertan SAVAŞ  Protokol Şube Müdür V.
225 -  Aysel ERKMEN  Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü
226  KALKINMA BAKANLIĞI
227  KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
228 -  Mehmet ALTAŞ  İl Kültür ve Turizm Müdürü
229  MALİYE BAKANLIĞI
230 -  Mustafa KILIÇASLAN  İl Defterdarı
231 -  Abdulkayyum KARAYEL  Vergi Dairesi Başkanı
232  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
233 -  Halis İŞLER  İl Milli Eğitim Müdürü
234  MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
235 -  Per. Yarb.İlker ACAR  Askerlik Şubesi Başkan V.
236  ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
237 -  Gökay İNAL  Orman ve Su İşleri Şube Müdürü
238 -  Ali YERLİKAYA  İl Meteoroloji Müdürü
239 -  Adem COŞKUN  DSİ 113. Şube Müdürü
240 -  Mehmet UZUN  Orman İşletme Müdürü
241  SAĞLIK BAKANLIĞI
242 -  Yavuz AKBULUT  İl Sağlık Müdürü
243 -  Mahmut AKDAĞ  İl Halk Sağlığı Müdürü
244 -  Yakup ÇAĞ  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri
245  ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK ve HABERLEŞME BAKANLIĞI
246 -  Murat GÜL  Liman Başkanı
247 -  Cafer ERSOY  PTT Başmüdürü
248 -  Tevfik DEMİRBİLEK  Karayolları 18.Şube Şefi
249 -  Erhan BEŞER  TCDD Tekirdağ Gar Şefi
250 -  Kemal TURAN  Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. Tekirdağ İl Müdürü
251 -  Dilek ÇETİNTAŞ  Türk Telekom Baş Müdürü
252  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
253 -  İsmail YAPICIER  Eğitim Denetmenleri Başkanı
254 -  Ahmet COŞAN  Tekirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü
255 -  Mehmet GÜLEN  Marmara Ortaokulu Müdürü
256 -  Ömer ÇOKSEZEN  Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu Müdürü
257 -  Nuray ÇİZO  Süleymanpaşa Anaokulu Müdürü
258 13  KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT ve TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
259 -  Recai GÜNENÇ  Halkbank Tekirdağ Şube Müdürü
260 -  İlker AYDIN  Vakıfbank Tekirdağ Şube Müdürü
261 -  Dursun BALKU  Ziraat Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
262 14  T.B.M.M.'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
263 -  Ekrem ŞEN  Alternatif Parti İl Başkanı
264 -  Ahmet ŞENİZ  Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı
265 -  Cem Hakan ŞALCI  Büyük Birlik Partisi İl Başkanı
266 -  Nevzat TEKER  Demokrat Parti İl Başkanı
267 -  Hüseyin Kenan ÇİL  Demokratik Sol Parti İl Başkanı
268 -  Tuncay SAĞIROĞLU  Emek Partisi İl Başkanı
269 -  Kadir TAŞKIRAN  Genç Parti İl Başkanı
270 -  Ayşegül ÜNLÜYİĞİT  Hak ve Adalet Partisi İl Başkanı
271 -  Hakan DEMİRKILIÇ  Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı
272 -  Ayten VURGUN  Halkın Kurtuluş Partisi İl Başkanı
273 -  Ercan AŞER  Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı
274 -  Ömer GÜVEN  Halkların Demokratik Partisi İl Başkanı
275 -  Zafer ŞEN  İşçi Partisi İl Başkanı
276 -  Osman BAYIN  Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Başkanı
277 -  Mehmet KAYMAK  Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Başkanı
278 -  Fethi PEHLİVAN  Saadet Partisi İl Başkanı
279 -  Saim ÖZVARDAR  Sosyal Demokrat Parti İl Başkanı
280 -  Mehmet BAYIRLI  Türkiye Kominist Partisi İl Başkanı
281 -  Zafer TABU  Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi İl Başkanı
282 -  Ali YURT  Yurt Partisi İl Başkanı
283 15  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
284 -  Münür KARAEVLİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
285 -  Gülferah GÜRAL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
286 -  Mustafa ÖZDEMİR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
287 -  Ali Rıza ETİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
288 -  Çiğdem KONCAGÜL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
289 -  Kamil GÜNAY  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
290 -  Nedim YILANCI  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
291 -  İmdat ÖZGÖR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
292 -  Funda SERFİÇE  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
293 -  Ensar SİVRİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
294 -  Ömer KILINÇ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
295 -  Remzi GARİP  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
296 -  Erdoğan DEMİRCİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
297 -  Ahmet SARIKURT  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
298 -  Cihan GAYGUSUZOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
299 -  Ömer CEBE  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
300 -  Serkan ERCİLİ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
301 -  İbrahim YERLİOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
302 -  Nuh NUHOĞLU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
303 -  Yüksel BAYDARLI  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
304 -  Ali BAKIR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
305 -  Hasan ERGÜN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
306 -  Selçuk GÜNDOĞAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
307 -  Oğuz ÇAKMAK  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
308 -  Fatih ERTEM  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
309 -  Bülent CAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
310 -  Sami İKİZLER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
311 -  Bülent ERES  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
312 -  Halil İbrahim ERKAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
313 -  Mustafa ÇETİN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
314 -  Akın YILMAZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
315 -  Cem ÖZKAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
316 -  Volkan SOĞANCILAR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
317 -  Hüseyin Vasfi GÜNER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
318 -  Orkun Ekrem YILMAZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
319 -  Şinası KOLTUK  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
320 -  Mustafa KARAÇAY  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
321 -  Doğan ÖZMAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
322 -  Ersin ÇOLPAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
323 -  Salih DÖNMEZ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
324 -  Varol TÜREL  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
325 -  İsa KUNT  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
326 -  Nazmi DUYGU  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
327 -  Ergun ER  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
328 -  Mümin BULUŞ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
329 -  Vahit ARSLAN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
330 -  Nafiz Selçuk GÜVENİLİR  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
331 -  Hüseyin AKKOÇ  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
332 -  Mustafa ÇETİN  Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi
333 16  MESLEKİ KURULUŞLAR İLE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ
334  MESLEKİ KURULUŞLAR
335 -  Nihat BAYRAKTAR  Tekirdağ Deniz Ticaret Odası İl Temsilcisi
336 -  Tolga KUTAL  Tekirdağ Diş Hekimleri Odası Başkanı
337 -  Ufuk ERSÖZ  Tekirdağ Eczacı Odası Başkanı
338 -  Sami KAYIN  Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı
339 -  Osman TAŞSETEN  İnşaat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şube Başkanı
340 -  Sevim AVCI YENER  Jeofizik Mühendisleri Odası Tekirdağ İl Temsilcisi
341 -  Necmeddin ESKİN  Jeoloji Mühendisleri Odası Tekirdağ İl Temsilcisi
342 -  Harun BOLAT  Tekirdağ Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı
343 -  Dr. Yücel AYAZ  Tekirdağ Tabip Odası Başkanı
344 -  Osman SARI  Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
345 -  Cengiz GÜNAY  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
346 -  Cemal POLAT  Ziraat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şubesi Başkanı
347 -  İmdat SAYGI  Tekirdağ Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı
348  EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ
349 -  Naci AKYAZI  Trakya Gazeteciler Birliği Dernek Başkanı
350 -  Muhterem ERKUL  Anadolu Ajansı Temsilcisi
351 -  Murat CANDAN  İhlas Haber Ajansı Temsilcisi
352 -  Ruhan YALÇIN  Doğan Haber Ajansı Temsilcisi
353 -  Recep YEŞİL  Cihan Haber Ajansı Temsilcisi
354 -  Abdullah YALÇIN  Sabah Gazetesi Tekirdağ Temsilcisi
355 -  Yakup GÜLER  TRT Tekirdağ Temsilcisi
356 -  Mustafa ERKAYA  Yeni Şafak Gazetesi Temsilcisi
357 -  Ayten ÇELEBİ  Yeni İnan Gazetesi Temsilcisi
358 -  Tayfun ÇEBİ  Şafak Gazetesi Temsilcisi
359 -  Naci AKYAZI  Trakya Gazetesi Temsilcisi
360 -  Cenap KÜRÜMOĞLU  Habertrak Gazetesi Temsilcisi
361 -  Meral AKYAZI  Avrupa Gazetesi Temsilcisi
362 -  Yaşar İŞKAR  Trakya Demokrat GazetesiTemsilcisi
363 -  Şerif BAYSALAN  Batı Yakası Temsilcisi
364 -  Bedia İLERLER  0 282 Tekirdağ Gazetesi Temsilcisi
365 -  Pervin IŞIKSAL  Olay Aktif Gazetesi Temsilcisi
366 -  Özkan DİKMEN  Tekirdağ Pusula Gazetesi Temsilcisi
367 -  Tayfun BİLMEÇ  Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi Temsilcisi
368 -  Mehmet ŞEN  Kent Haber Temsilcisi
369 -  Fatih ERGE  59 Haber Tekirdağ Gazetesi Temsilcisi
370 -  Şima UZALTAN  Sağduyu Gazetesi Temsilcisi
371 -  Alper ATAKAN  İleri Gazetesi Temsilcisi
372 -  Hasan GEZER  Trakya Türk TV Temsilcisi
373 -  Nurgül ARDALI  Kanal 59 TV Temsilcisi
374 -  Timuçin ÇINAR  Radyo 59 Temsilcisi
375 -  Nilüfer SOBACIOĞLU  Armoni FM Temsilcisi
376 17  ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
377 -  Abdurrahman BIÇAKÇI  Akbank Tekirdağ Şube Müdürü
378 -  Özkan SAĞ  Bank Asya Tekirdağ Şube Müdürü
379 -  Ayhan DİNÇER  Deniz Bank Tekirdağ Şube Müdürü
380 -  Mehtap AKTAN  Finansbank Tekirdağ Şube Müdürü
381 -  Begümcan SEVİM  Garanti Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
382 -  Serkan BAYAR  HSBC Bank Tekirdağ Şube Müdürü
383 -  Murat AKYOL  Türkiyeİş Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
384 -  Mehmet Hakan SEZER  Türk Ekonomi Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
385 -  İbrahim ENGİN  Türkiye Finans Katılım Bankası Tekirdağ ŞubeMüdürü
386 -  Cahide AKGÜL  Yapı ve Kredi Bankası Tekirdağ Şube Müdürü
387 -  Berkant BALCI  ING Bank Tekirdağ Şubesi Müdürü
388 -  Özgür ESKİ  Şekerbank Tekirdağ Şube Müdürü
389 -  Serdar UMAR  Kuvettürk Katılım Bankası Tekirdağ ŞubeMüdürü
390 18  KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
391 -  Hamiyet ÇİZEN  Türkiye Kızılay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
392 -  Şener ÇELİKAYAR  Türkiye Yeşilay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
393 -  Ahmet SEVİL  Türk Hava Kurumu Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
394 -  Neslihan GÜRCANLAR  Türkiye Yardım Sevenler Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
395 -  İzzet YURTSEVER  Türkiye Ziraatçılar Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
396 -  Nural ÜLKER  Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı
397 -  Bayram AKBULUT  Türk Ocağı Tekirdağ Şube Başkanı
398 -  Rasih ÖZTÜRK  Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
399 -  Erol İNCE  Halk Evleri Tekirdağ Şubesi Başkanı
400 -  Emine GÜVENCİN  Türkiye Sakatlar Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
401 -  Şahser MET  Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
402 -  Şükriye TAŞSETEN  Türk Anneler Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
403 -  Veli DURMAZ  Türkiye Emekli Subaylar Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
404 -  İbrahim KEŞAN  Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
405 -  Reyhan ÖZER  Tekirdağ Verem Savaş Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
406 -  Mehmet ÇEVİK  Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti Tekirdağ Şubesi Başkanı
407 -  Hasan ERGE  Kırım Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
408 -  Servet GÜRKAN  Atatürkçü Düşünce Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı
409 -  Gömeç GÖÇMEN  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
410 -  Bayram MERAL  İlim Yayma Cemiyeti Tekirdağ Şube Başkanı
411 -  Mehmet ÖMEROĞLU  Tekirdağ Arama ve Kurtarma Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
412 -  Murat KILIÇ  AKUT Arama ve Kurtarma Derneği Tekirdağ İl Temsilcisi
413 -  Harun TAŞTEKİN  Beşir Derneği Tekirdağ Şube Başkanı
414  SENDİKA TEMSİLCİLERİ
415 -  Hüseyin EREN  BİRLEŞİK KAMU- İŞ İl Temsilcisi
416 -  Rafi AY  HAK-İŞ İl Temsilcisi
417 -  Muzaffer DOĞAN  KAMU-SEN İl Temsilcisi
418 -  Ferruh TOPUZ  MEMUR-SEN İl Temsilcisi
419 -  Faruk KAPU  TİSK İl Temsilcisi
Copyright © 2006 - 2013    Tekirdağ Valiliği    Tüm Hakları Saklıdır